TEXT K LOGU

MaReK

Marek se narodil v Třebíči 3. 8. 1984. Až do jeho 10 let žil v malém městečku Moravské  Budějovice, kde navštěvoval školu umění. Na základě doporučení tanečního učitele začal chodit do taneční konzervatoře v Praze, kam se i s rodinou přestěhoval. Už během svých studií měl příležitost vystupovat v pražském Národním divadle, Stavovském divadle, ve Státní opeře Praha. Již během svých studií měl velký zájem o tanec, zpěv a hudbu. V tomto období začal experimentovat se skládáním elektronické hudby, která se stala jeho velkou vášní.
Po ukončení studií nastoupil angažmá do hudebního divadla Karlín (v České republice), kde vystupuje dodnes. Objevil se v muzikálech West Side Story, Jeckyll a Hyde, Chicago, Producenti, Karlštejn v noci, Jesus Christ Superstar a v operetě Netopýr a krev polská. V roce 2008 Marek zúčastnil první řadě hudební soutěži X-Factor jako člen vokální skupiny "Za 5 Dvanáct" spolu se svými kolegy Tereza Zelinková Ondřej Izdný. Vešli finále a od 12 finálních členů se zastavil jejich soutěži cestu na šestém místě. Pro Marka to byla skvělá zkušenost a možnost podívat se do světa reálného showbyznysu. Po ukončení soutěži vystupoval po celé České republice s celou skupinou. Během této doby stále pokračuje na skládání vlastní kompozice elektronické taneční hudby.
V roce 2010 začíná Marek spolupracovat s hudebním producentem Milošem Steklý a textařem Martin Kräusslem. Ve studiu avesound začíná vznikat klubová taneční hudba. První singl „Don´t Run“, který vydává britské vydavatelství „BRM Electro“ se dostává do rotace Dance Radia. Následují další singly jako "One is not enough" nebo "Randevous".

Beatport:
http://www.beatport.com/release/dont-run/680639
http://www.beatport.com/release/once-is-not-enough/867018


Tisk stránky | Kontakt